UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 092 343
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
Obchod overil možnosť výmeny tovaru za iný bez nutnosti doplatku , veľmi ochotná a milá pani, tovar prišiel na druhý deň. Som veľmi spokojná
Anonym, 22.11. 2021
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021
Bezproblémový nákup
Anonym, 14.08. 2021
Super
Anonym, 11.07. 2021

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Do ruky
SK pošta (dodanie 2-3 dni) 3,80 €
SPS (dodanie 1-2 dni) 4,10 €
123 Kuriér (dodanie 1-2 dni) 4,10 €
Osobné vyzvednutie
WeDo Uloženka (dodanie 3-5 dni) 3,20 €
SPS parcel shop (dodanie 1-2 dni) 3,20 €

Možnosti platby

Trvajúce
Bankovým prevodom 0,00 €
Pri odovzdaní
Dobierka 1,25 €
V hotovosti pri osobnom odbere 1,25 €
On-line platba kartou
Platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa) 0,00 €

POZOR!!!
Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu ohľadom pandémie Covid-19 av súvislosti s nadchádzajúcimi vianočnými sviatkami dochádza k navýšeniu objemu prepravených zásielok a môže dôjsť k oneskoreniu predpokladaného doručenia. Termín dodania sme teraz zatiaľ u dopravcu WeDo museli podľa aktuálnej odozvy zákazníkov predĺžiť na 3-5 pracovných dní.ThePay
- platba kartou

Priama platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). Platba je okamžite evidovaná na účte príjemcu (našom e-shope).
Ako platba kartou prebieha?
Stačí dať pokyn k platbe kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club podľa typu platobnej karty), zadať do formulára údaje z platobnej karty a po potvrdení platby sa peniaze ihneď odpočítajú z Vášho účtu. Viac o ThePay: www.thepay.cz

Platba prevodom na účet

Za objednaný tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom na číslo účtu, ktoré je uvedené na objednávke, ktorú dostanete mailom po dokončení objednávky. Nezabudnite uviesť variabilný symbol! Tým je číslo Vašej objednávky. Vybraný tovar expedujeme po jeho zaplatení, teda vo chvíli pripísania platby na náš účet. 

Doručenie na zadanú adresu kuriérom Slovenskej pošty

Balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke, deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom sms/e-mail avíza (pri uvedení kontaktu), v prípade, ak kuriér adresáta nezastihne, bude zásielka oznámená a uložená na pošte.
• Platba je možná bankovým prevodom, na dobierku alebo kartou(ThePay).

Prepravná služba SPS

Balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke, deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom email avíza. SPS realizuje až 3 pokusy o doručenie.
 • Platba je možná bankovým prevodom, na dobierku alebo kartou(ThePay).

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete prevziať i osobne na výdajných miestach vrámci služby SPS parcel shop alebo Uloženka. Využite rozsiahlu sieť spomínaných pobočiek, určite nájdete nejakú vo vašej blízkosti.
• Platba je možná bankovým prevodom, v hotovosti pri osobnom odbere alebo kartou(ThePay).

Po doručení na výdajné miesto budete informovaní sms o možnosti si zásielku osobne vyzdvihnúť. Na tomto mieste bude k odberu 3-7 dní, následne nám bude vrátená späť. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. +421 232 101 085.

© 2021 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza